Angular Developer

Mzda: 120.000 Kč
Oblast: Vývoj SW
Technologie: Angular REST API TypeScript
Lokace: Full-Remote

Popis pozice

Hledáme seniorního Angular Developera, který má schopnost nejen navrhovat a psát dobrý kód, ale také tvořit kvalitní testy, pro firmu věnující se oblasti obchodu, financií a realit.

Náplň práce

  • Všechny naše systémy jsou hojně využívány a jejich rozvoj řešíme napřímo i s obchodní částí – IT je ve sparringové pozici k businessu.
  • Jsme špičkově silní v backendu, výpočtech, datech, architektuře, DevOps a chceme být silnější i na frontendu.
  • Hledáme k sobě frontendové sparring partnery, kteří jsou na vysoké profesní úrovni a budou
    s námi sdílet vášeň tvořit skvělé věci. Pokud se k nám přidáte, můžete očekávat, že budete tvořit skvělé a moderní věci s velkým dopadem na uživatelskou bázi – ať už je touto několikatisícová obchodní síť nebo naši klienti, kterých máme stovky tisíc.

Požadujeme

  • Znalost Typescriptu, HTML a CSS (SCSS) a tvorby responzivního webu
  • Znalost REST API
  • Znalost Angular Material nebo OpenAPI Specification
  • Schopnost nejen navrhovat a psát dobrý kód, ale také tvořit kvalitní testy

Nabízíme

  • Skvělou příležitost k seberealizaci – ať už FE nebo např. i ideace IT produktů
  • Zázemí silné, ryze české, společnosti
  • Kreativní svobodu odpovídající Vašemu přínosu
  • Odměnu odpovídající zkušenostem a schopnostem
  • Remote s možností využít naše kanceláře v Praze, Plzni nebo Českých Budějovicích

Další informace:

  • HPP, až 120.000 Kč
  • Full-remote s možností využít naše kanceláře v Praze, Plzni nebo Českých Budějovicích

Přihlásit se

Vrátit se zpět na volné pozice