Outsourcing IT specialistů

Body leasing je snadná a efektivní cesta, jak najít specialisty z různých IT odvětví pro vaše projekty. Jde o vhodné řešení pro firmy, které nemohou anebo nechtějí najmout odborníky na dlouhodobý úvazek. V oboru máme dlouholeté zkušenosti a dokážeme pro vás najít ty správné lidi, nebo i postavit celý tým.

Proč právě my?

Outsouringem IT specialistů se zabýváme již od roku 2012. Od té doby se počty spokojených klientů a IT specialistů kontinuálně zvyšují. Dlouhodobě s námi spolupracují společnosti jako Avast, TietoEvry, DHL, IBM a další. 

 

Co děláme?

Dokážeme zajistit i celý tým formou team leasingu. Máme zkušenosti se stavbou týmů pro klienty různých velikostí a odvětví (bankovnictví, telekomunikace, energy, logistika, …). 

Jak to děláme

Obrovskou výhodou je, že software sami vyvíjíme, a tak se dokážeme vcítit do role klienta a dodat kandidáta podle jeho představ, případně mu poradit. Výběr specialisty tak pro nás není jen porovnávání CV na základě zadaných parametrů. Po důkladné selekci přichází dvojí až trojí prověření každého kandidáta, abychom měli jistotu, že vám nabídneme profesionály, kteří nejenže mají požadované dovednosti, ale také snadno zapadnou do stávajícího týmu a pomohou vám ke splnění vašich cílů. Vždy upřednostňujeme kvalitu nad kvantitou.  

campaign-creators-pypeCEaJeZY-unsplash

Naše služby v kostce

Co je bodyleasing?

Body leasing je jednou z nejoblíbenějších metod outsourcingu pro společnosti, které pracují s menšími i většími týmy v oblasti vývoje softwaruTento pojem označuje dočasný pronájem IT specialisty či celého týmuMůžete si pronajmout jednotlivé vývojáře či celý tým. Jedná se o efektivní cestu zajištění dostatečného množství kvalitních profesionálů z různých odvětví IT a funguje z pravidla v režimu Time and Material, což znamená, že si klient účtuje za hodinu/týden/měsíc a je odpovědný za řízení týmu a za výsledky práce.  

Pro koho je body leasing určen / Kdy se vyplatí ?

Body leasing je vhodné řešení pro společnosti, které nemohou nebo nechtějí zaměstnat odborníky na dlouhodobý úvazek, ať už z personálních důvodů nebo z časového stanoviska daného úkolu. Naše společnost má s body leasingem dlouholeté zkušenosti a dokáže pro vás najít ty pravé odborníky, případně z nich sestavit celý tým.

Výhody bodyleasingu

  • Minimalizace nákladů vlastního IT oddělení 
  • Výrazné snížení administrativní zátěže 
  • Jednoduchý kontrakt na základě denní sazby 
  • Široký výběr specializovaných expertů z různých oblastí IT 
  • Know-how nejnovějších technologií  
  • Možnost delegace odpovědnosti na IT experta 

Flexibilita

Celkově s jedná se o velmi flexibilní řešení, protože nového pracovníka získáte prakticky ze dne na den. Díky tomu, že outsourcing účtujeme formou služby, nevstupuje vám do mzdových nákladů a vám tím odpadá část administrativní zátěže a nákladů na super hrubou mzdu. Pokud jste plátci DPH, můžete si navíc faktury zavést do nákladů. 

Agenturní činnost (HPP)

Od roku 2020 máme agenturní licenci a dokážeme vám tak zajistit jednotlivce i celý tým formou teamleasingu. Máme zkušenosti se stavbou týmů pro klienty různých velikostí z různých odvětví, včetně bankovnictví a telekomunikací. 

Contact us

Obchod

sales@integra.cz