Reference

Kontinuálně spolupracujeme s více než 60 společnostmi, mezi nimiž najdete jak mezinárodní korporáty, tak start-upy.

Zpětná vazba od našich klientů

„Pro náš projekt automatizovaného testování jsme hledali schopné samostatné vývojáře, kteří navrhnou a nachystají řešení od A do Z, od přípravy systémové architektury a až po komunikaci na koncové business uživatele. Po několika proběhlých pohovorech s různými firmami nás nejvíc oslovili kandidáti z Integry, kteří jako jediný splnili naše podmínky a čas ukázal, že jsme zvolili správně. Projekt je nyní na dobré cestě a komunikace s kluky je nad očekávání dobrá, skvěle zapadli k nám do týmu.“
Obecně jsme byli se spoluprací spokojeni a v některých oblastech tým předčil naše očekávání. Zvláště oceňuji flexibilitu týmu, který v průběhu roku hladce přešel z jednoho projektu / produktu na jiný bez snížení jeho účinnosti. Jejich flexibilita byla prokázána i v naší potřebě použít je k rozšíření našeho stávajícího týmu, stejně jako oddělení malého Scrum teamu, který úkol provedl stejně efektivně (ještě účinněji). Organizace týmu jako celku byla z mého pohledu dalším příjemným překvapením. Tým má silného vůdce, který (vzhledem k jeho technickým znalostem) má přirozenou autoritu je respektován ostatními kolegy. Vývojáři si navzájem sdílejí znalosti, pracují samostatně a aktivně hlásí svou připravenost k další práci, jakmile je vývoj dokončen. Stejná proaktivita byla patrná při předkládání technických návrhů a inovací, které nám pomohly najít správnou cestu, kam jít technicky / architektonicky. Kdybych mohl mít příležitost tento tým v budoucnu využít, neváhal bych učinit totéž rozhodnutí. Zejména v naší jednotce, která dává přednost práci v agilním režimu a vývoji v scrum týmech, je tato skupina vývojářů sen každého agilního manažera, protože je to plně samoorganizovaný scrum tým.

případové studie

Zdravotnické instituce

Na zajištění bezpečnosti IT u zdravotnických institucí klademe důraz na zajištění plynulosti provozu a bezpečnost citlivých dat.  

Bankovní instituce

Důvěřují nám klienti z předních finančních institucí, od kterých se vyžadují nejvyšší nároky na bezpečnost informací.

Software (SaaS)

Poskytujeme služby kybernetické bezpečnosti k ochraně řešení SaaS aplikací a chráníme je před neustále opakujícími se hrozbami.

Chcete být také jedním z našich spokojených klientů?