Reference

Kontinuálně spolupracujeme s více než 60 společnostmi, mezi nimiž najdete jak mezinárodní korporáty, tak start-upy.

Zpětná vazba od našich klientů

„Pro náš projekt automatizovaného testování jsme hledali schopné samostatné vývojáře, kteří navrhnou a nachystají řešení od A do Z, od přípravy systémové architektury a až po komunikaci na koncové business uživatele. Po několika proběhlých pohovorech s různými firmami nás nejvíc oslovili kandidáti z Integry, kteří jako jediný splnili naše podmínky a čas ukázal, že jsme zvolili správně. Projekt je nyní na dobré cestě a komunikace s kluky je nad očekávání dobrá, skvěle zapadli k nám do týmu.“
Obecně jsme byli se spoluprací spokojeni a v některých oblastech tým předčil naše očekávání. Zvláště oceňuji flexibilitu týmu, který v průběhu roku hladce přešel z jednoho projektu / produktu na jiný bez snížení jeho účinnosti. Jejich flexibilita byla prokázána i v naší potřebě použít je k rozšíření našeho stávajícího týmu, stejně jako oddělení malého Scrum teamu, který úkol provedl stejně efektivně (ještě účinněji). Organizace týmu jako celku byla z mého pohledu dalším příjemným překvapením. Tým má silného vůdce, který (vzhledem k jeho technickým znalostem) má přirozenou autoritu je respektován ostatními kolegy. Vývojáři si navzájem sdílejí znalosti, pracují samostatně a aktivně hlásí svou připravenost k další práci, jakmile je vývoj dokončen. Stejná proaktivita byla patrná při předkládání technických návrhů a inovací, které nám pomohly najít správnou cestu, kam jít technicky / architektonicky. Kdybych mohl mít příležitost tento tým v budoucnu využít, neváhal bych učinit totéž rozhodnutí. Zejména v naší jednotce, která dává přednost práci v agilním režimu a vývoji v scrum týmech, je tato skupina vývojářů sen každého agilního manažera, protože je to plně samoorganizovaný scrum tým.

případové studie

Zdravotnické instituce

Na zajištění bezpečnosti IT u zdravotnických institucí klademe důraz na zajištění plynulosti provozu a bezpečnost citlivých dat.  

Bankovní instituce

Důvěřují nám klienti z předních finančních institucí, od kterých se vyžadují nejvyšší nároky na bezpečnost informací.

Software (SaaS)

Poskytujeme služby kybernetické bezpečnosti k ochraně řešení SaaS aplikací a chráníme je před neustále opakujícími se hrozbami.

Chcete být také jedním z našich spokojených klientů?

Reference od kontraktorů

Reference našich IT odborníků pracujících na projektech dle jejich představ

Ladislav Pařížský

.NET Developer

S Integrou jsem při nástupu k subjektu řešil změnu oprávněného subjektu z důvodů nepřesných informací. Mělo se programovat, a nakonec to byl jen support. Obával jsem se nutnosti, co nejrychlejší změny. Musel jsem hledat i na vlastní pěst. Nakonec jsem si Integru zvolil pro rychlé a otevřené jednání a komunikaci. Spoluprací s Integrou jsem získal pocit jistoty zajímavé práce a v případě nutnosti její změny rychlost a možnosti.

Jiří Dusil

IT kontraktor

Po návratu ze zahraničí jsem začal hledat práci v České republice. Byl jsem osloven firmou Integra Czech Republic, že pro mě mají pracovní nabídku. Nabídku jsme nejprve probrali telefonicky, následně na osobní schůzce. Nabídka byla zajímavá, tak jsme se domluvili na pohovoru, kde jsem uspěl. Už 2 roky pracuji jako kontraktor u nadnárodní IT firmy. Ze začátku jsem měl obavy, jak budu zvládat zpracování účetních dokladů, vedení knihy jízd, zpracovávání faktur apod. Se vším mi pomohla Integra, konkrétně paní Adámková, které tímto velice děkuji. Jako kontraktor jsem se naučil větší samostatnosti a sebevzdělání – nejen v pracovních záležitostech. Jsem rád, že jsem si vybral Integru.

Filip Januš

.NET/Angular Developer

V práci jsem řešil malou mzdu a přibývající nepříjemnosti z vedení. Potřeboval jsem co nejrychleji najít práci. Kontaktoval jsem i přímo zaměstnavatele, kteří zrovna nebyli u Integry v nabídce. Obával jsem se práce na IČO i práce přes „prostředníka“. Integra mi našla zajímavou nabídku, kterou jsem rád přijal (i když první nabídka chybou cílového zaměstnavatele nevyšla, Integra mi ihned poskytla zázemí a všichni se urychleně snažili abych ze situace vyvázl s co nejmenšími strastmi). Získal jsem zkušenosti ohledně práce na IČO, díky tomu i relativní volnost pro plánování osobního volna a vědomí, že je pohodlnější nechat si zaměstnavatele najít a sám už dorazit jen ve správný čas na správné místo.

Matyáš P.

React Developer

Rok 2019 pro mě znamenal můj první velký projekt, zároveň pak propojení práce programátora se školou a za těchto podmínek sjednaná spolupráce s Integrou. Z pracovního pohledu jsem stresoval nejvíc ohledně mé pozice Juniora v projektech, které mě neustále dostávali mimo mojí komfortní zónu, což ale mělo za následek i mé zlepšení, za což jsem ve finále moc rád. Integru jsem si vybral hlavně kvůli mé situaci se školou, nechtěl jsem přijít o super zázemí a kolektiv v Integře a zároveň jsem chtěl ještě studovat. Kolegové v Integře se opravdu starají o to, aby naše spolupráce fungovala, a já si myslím, že funguje. Je to moje mateřská loď a zatím bych neměnil. Od Integry jsem z pozice Juniorního programátora dostal šíleně moc. Přístup k úžasným projektům, zdravou motivaci k tomu se posouvat dál a neustále čerpat nové a nové vědomosti. Vděčím tak Jirkovi a celému Integra týmu vřelé díky a pečlivě se snažím abych to maximálně využil.