Sales Assistant

Popis pozice

Do příjemného a mladého kolektivu hledáme nového kolegu či kolegyni, který posílí náš tým v Praze.
Pouštíš se do všeho s nadšením a úsměvem a dotahuješ věci do konce? Baví tě nejen práce z kanceláře, ale rád/a si zajdeš i na kávu či oběd s klienty? Fascinuje tě dnešní digitální svět plný aplikací a nových technologií a chtěl/a bys mu více porozumět?
Neváhej a ozvi se nám.

CO VÁS ČEKÁ

  • Spolupráce při péči o klíčové zákazníky
  • Příprava nabídek pro klienta
  • Příprava podkladů pro obchodního manažera
  • Komunikace s klienty – osobně i online
  • Koordinace s ostatními odděleními
  • Evidence obchodních případů a další administrativa

JAKÉ ZNALOSTI A DOVEDNOSTI BYSTE MĚLI MÍT

  • Příjemné vystupování
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni (slovem i písmem)
  • Dobrá znalost práce na PC
  • Samostatnost, logické uvažování
  • Komunikační a organizační schopnosti
  • Přirozenou pečlivost a „prozákaznický“ přístup

CO VÁM MŮŽEME NABÍDNOUT

  • Jsme relativně mladá společnost sídlící v moderních kancelářích v Praze-Karlín. Máme mladý a velmi energický kolektiv.
  • Nejsme korporát, ctíme lidskou individualitu.
  • Umožňujeme karierní růst i do dalších nově vzniklých interních projektů.
  • Pravidelně tráví celý tým společný čas na firemních workshopech, team-buildincích v ČR i v zahraničí nebo jen v baru. 😊 Nejsme totiž jen kolegové, ale i přátelé.
  • Vzdělávací kurzy.
  • Notebook a iPhone je samozřejmost.
  • Multisportka po zkušební době.

Náplň práce

Požadujeme

Nabízíme

Přihlásit se

Vrátit se zpět na volné pozice