React developer – Morava

Popis pozice

KDE A NA ČEM BUDETE PRACOVAT

Aktuálně spouštíme úplně nový projekt – vývoj interního systému Promotions platformy. Proto hledáme Tebe, zkušeného frontend developera, který má rád vývoj na zelené louce a má za sebou už nějaké projekty v Reactu. A hlavně Tě React baví a chceš se v něm dále posouvat.

  • IČO/HPP
  • Brno, Ostrava

POŽADAVKY

  • React
  • JavaScript, TypeScript HTML, CSS
  • node.js
  • zbytek Tě rádi doučíme 🙂

Další používané technologie:

  • Babel, Webpack, Rollup
  • C#
  • .NET Core
  • SQL Server
  • Redis ElasticSearch

NA CO SE MŮŽETE TĚŠIT

  • Práce na unikátním projektu – uvidíš výsledky své práce každý den, budeš mít opravdu hodně možností se realizovat a přicházet s vlastními nápady.
  • Nové technologie – snažíme se jít s dobou a rádi zkoušíme nové technologie a nástroje. Výběr technologií je vždy na daném týmu, snažíme se vývojáře příliš neomezovat.
  • Tvoji budoucí kolegové – budeš mít úplně nový tým, který budeme sestavovat společně a bude příležitost se zapojit. Celkově máme na developmentu super partu.
  • Možnosti pro další rozvoj – budeš mít řadu možností, jak na sobě pracovat, rádi věci sdílíme a rychle se posouváme kupředu – ať už individuálně, v rámci naší frontend komunity anebo vlastního týmu. Těšit se můžeš na interní i externí školení nebo naše jazykové kurzy.
  • Agilní přístup a práce v menších týmech –  fungujeme ve Scrumu a máme 14ti-denní sprinty.
  • Fancy pracovní prostředí – v únoru rozšiřujeme naše IT o zbrusu nové prostory (ale pracovat můžeš samozřejmě i na home-office).
  • Zajímavé benefity – od 25 dnů dovolené přes sick days nebo slevy na naše produkty, až po Multisportku a parádní firemní akce (jakmile nám to situace dovolí). A k tomu se můžeš vyblbnout na PSku nebo se zapojit do turnaje ve fotbálku v naší Relax/Game zóně

VÝHODY SPOLUPRÁCE S INTEGROU

  • Jsme stabilní společnost s kontinuálním růstem
  • Spolupracujeme s více než 100 tuzemskými i zahraničními firmami
  • Zakládáme si na přátelském a individuálním jednání
  • Zabýváme se i vývojem na zakázku, penetračním a zátěžovým testováním
  • Poskytujeme daňové a účetní konzultace zdarma
  • Zažijete s námi skvělé teambuildingy ‒ grilování, ochutnávky rumů, sportovní aktivity a další