Popis pozice

Na vývoj a přepis komplexního informačního systému pro našeho zákazníka hledáme .NET Developera.

POŽADAVKY:

  • Net core/.Net framework
  • SQL (ideálně MySQL) ale bereme cokoliv (T-SQL, Postgres, Firebird,)
  • JavaScript
  • Mít představu o IoC/DI, Controller, …

Nice to have:

  • Zkušenost s nějakým frontend frameworkem (React idálně jinak asi i Vue, Angular by se dalo
  • TypeScript
  • Jenkins
  • Docker
  • Git

NA CO SE MŮŽETE TĚŠIT?

  • Neformální prostředí
  • Práce je remote
  • Možnost velké flexibility
  • Můžete velmi ovlivnit vývoj projektu

PROČ SPOLUPRACOVAT S INTEGROU?

  • Jsme stabilní společnost s kontinuálním růstem
  • Spolupracujeme s více než 100 tuzemskými i zahraničními firmami
  • Zakládáme si na přátelském a individuálním jednání
  • Zabýváme se i vývojem na zakázku, penetračním a zátěžovým testováním
  • Poskytujeme daňové a účetní konzultace zdarma
  • Zažijete s námi skvělé teambuildingy ‒ grilování, ochutnávky rumů, sportovní aktivity a další