IT Recruiter (i junior)

Popis pozice

Zajímají vás nové technologie? Rádi komunikujete s lidmi? Máme pro vás ideální možnost, jak tyto oblasti skloubit, jelikož právě hledáme novou posilu do týmu IT Recruiterů. Budete hledat ty nejpovolanější IT specialisty pro řadu prestižních i méně známých společností. Práce máme čím dál víc, proto rozšiřujeme tým o nové nadšence. Nemusíte mít roky praxe. Stačí jen chtít na sobě pracovat a dále se vzdělávat. V čem si nejste jistí, to vás rádi doučíme. V čem se naopak cítíte silní, v tom vás budeme podporovat.

CO VÁS ČEKÁ A NEMINE?

  • Aktivní průzkum trhu a oslovování IT specialistů
  • Získávání nových vědomostí nejen, ale hlavně v IT oboru
  • Pravidelná práce s LinkedIn a dalšími sociálními sítěmi
  • Občasná komunikace v anglickém jazyce
  • Administrativní činnosti spojené s náborem
  • Spolupráce s obchodním oddělením

ZAPADNETE MEZI NÁS POKUD:

  • Se nebojíte komunikovat
  • Zvládnete práci s naším CRM
  • Rádi pracujete v týmu, ale nevadí vám ani samostatné rozhodování
  • Chcete mít vliv na výši své odměny
  • Rychle se adaptujete na změny
  • Nebojíte se využít svoji kreativitu a dát najevo svůj názor

A rozhodně u nás využijete znalosti z IT nebo HR marketingu.

PROČ PRÁVĚ S NÁMI?

  • Neustále se rozvíjíme, díky čemuž vznikají nové příležitosti, jak se můžete realizovat
  • Firemní teambuildingy dostávají v našem pojetí nový rozměr
  • Kanceláře máme v samém centru Brna
  • Jsme kolektiv, který se rád potká i o víkendu
  • Ceníme si každého, kdo bude pečovat a rozvíjet naši kulturu a firemní hodnoty
  • A pak klasika: možnost práce na home office nebo MultiSportka po zkušebce

Pokud vás tato příležitost zaujala, budeme se těšit na váš životopis (pozorně čteme i motivák 😊).

Náplň práce

Požadujeme

Nabízíme

Přihlásit se

Vrátit se zpět na volné pozice