Sociální inženýrství

Otestuje, jak by vaši zaměstnanci reagovali na skutečný útok. Naši specialisté používají reálné praktiky hackerů a postupy dle našich best practices.
Máme dlouholeté zkušenosti s projekty ve velkých korporacích a bankách. Jsme držitelé celosvětové uznávaných certifikací IT bezpečnosti CEH - ECSA - CHFI.
Previous
Next

Socialní inženýrství

Vaše IT bezpečnost je tak silná jako Váš nejméně připravený zaměstnanec.

Pojem „sociální inženýrství“ hackeři používají již roky k popisu techniky přesvědčování uživatelů k vylákání přístupu k informačním systémům. Naše služba sociálního inženýrství Vám pomůže osvětlit a zdokumentovat potenciální slabá místa mezi Vašimi zaměstnanci. Identifikujeme oblasti, které je potřeba zlepšit a navíc můžeme i aplikovat cílené školení na méně vzdělané zaměstnance.

Hlavní testovací scénáře

Email – Pomocí emailových zpráv navádíme Vaše uživatele k odeslání citlivých informací, jako jsou uživatelská jména a hesla, nebo na pro-kliknutí potenciálně nebezpečného odkazu.

Telefon – Kontaktujeme uživatele telefonicky a pomocí předpřipravených scénářů testujeme, zda uživatel podlehne nátlaku a vyzradí některé citlivé informace.

Nejčastější nálezy

Průběh spolupráce

Výsledkem je detailní analýza, která ale není konečným bodem naší spolupráce. Rádi vám na základě dalších konzultací navrhneme konkrétní metody zabezpečení a pomůžeme s jejich implementací.

Na přání vystavujeme certifikát o bezpečnosti daného prostředí. (Samozřejmě po opravě nalezených zranitelností.)

Další penetrační testy Integra

Otestujte zabezpečení svého perimetru z veřejné sítě, ověřte správnou konfiguraci své interní sítě nebo prověřte svého cloudového poskytovatele. 

Otestujte zabezpečení aplikace, mobilní aplikace nebo API. Provádíme audit bezpečnosti více než 90 oblastí zabezpečení podle metodiky OWASP.

Online penetrační test

Tento automatický online penetrační test dokáže identifikovat některé základní zranitelnosti vašich systémů. Test je zdarma a je více popsán na stránce penetrační test online.

Kontaktujte nás

 Pokud máte jakékoliv otázky, neváhejte se s námi spojit kontaktním formulářem, nebo se s vámi rádi potkáme v našich kancelářích v Praze, Brně a Bratislavě.

Průběh testu: 0%