Penetrační testy infrastruktury

Pomocí penetračních testů odhalíte existenci zranitelností a další slabá místa ve Vašich systémech. Naši specialisté používají reálné praktiky hackerů a postupy dle metodiky OWASP, OSSTM a našich best practices.
Máme dlouholeté zkušenosti s projekty ve velkých korporacích a bankách. Jsme držitelé celosvětové uznávaných certifikací IT bezpečnosti CEH - ECSA - CHFI.
Otestujte zabezpečení svého perimetru z veřejné sítě, ověřte správnou konfiguraci své interní sítě nebo prověřte svého cloudového poskytovatele.
Previous
Next

Penetrační testy infrastruktury

I moderní zabezpečené sítě mohou obsahovat zranitelnosti, které v době implementace nebyly známé. Právě mylný pocit z dokonalého zabezpečení způsobuje v konečném důsledku nemalé finanční ztráty a obvykle i poškození dobrého jména organizace.

Naše testování infrastruktury důkladně prověří zabezpečení všech prvků počítačové sítě z veřejného internetu (externí penetrační test) nebo z vaší interní sítě (interní penetrační test).

Hlavní testovací scénáře

Nejčastější nálezy

Black box testování

White box testování

Průběh spolupráce

Výsledkem penetračních testů je detailní analýza, která ale není konečným bodem naší spolupráce. Rádi vám na základě dalších konzultací navrhneme konkrétní metody zabezpečení a pomůžeme s jejich implementací.

Na přání vystavujeme certifikát o bezpečnosti daného prostředí. (Samozřejmě po opravě nalezených zranitelností.)

Další penetrační testy Integra

Otestujte zabezpečení aplikace, mobilní aplikace nebo API. Provádíme audit bezpečnosti více než 90 oblastí zabezpečení podle metodiky OWASP.

Naše služba sociálního inženýrství Vám pomůže osvětlit a zdokumentovat potenciální slabá místa mezi Vašimi zaměstnanci. 

Online penetrační test

Tento automatický online penetrační test dokáže identifikovat některé základní zranitelnosti vašich systémů. Test je zdarma a je více popsán na stránce penetrační test online.

Kontaktujte nás

 Pokud máte jakékoliv otázky, neváhejte se s námi spojit kontaktním formulářem, nebo se s vámi rádi potkáme v našich kancelářích v Praze, Brně a Bratislavě.

Průběh testu: 0%