Penetrační testy aplikací společnosti Wultra

Společnost Wultra je partnerem řady významných bank a finančních institucí v České republice i v zahraničí, poskytuje širokou škálu řešení, včetně autentizace a ochrany dat.

Wultra se obrátila na společnost Integra s žádostí o provedení penetračních testů svých produktů. Cílem testů bylo odhalit potenciální bezpečnostní rizika, která by mohla být využita k útoku na aplikace společnosti.

 

Testy byly provedeny na aplikacích PowerAuth a Malwarelytics. Testy zahrnovaly následující oblasti:

  • Testy webových aplikací: Testy byly provedeny na úrovni aplikačního serveru, databáze a webového rozhraní.
  • Testy mobilních aplikací: Testy byly provedeny na úrovni mobilního operačního systému, aplikace a databáze.
  • Testy API: Testy byly provedeny na úrovni API, která jsou používána k přístupu k datům a funkcím aplikací.

 

Penetrační testy provedené společností byly úspěšné. Testy odhalily několik námětů pro vylepšení v oblasti bezpečnosti, které společnost Wultra následně implementovala.

Komentář od klienta

Rád bych doporučil společnost Integra jako dodavatele penetračních testů.

Integra nám provedla penetrační testy našich vlastních aplikací. Testy byly provedeny profesionálně a odhalily několik míst, na kterých bylo možné zrealizovat dodatečná vylepšení.

Testeři společnosti byli kvalifikovaní a měli hluboké znalosti o bezpečnostních hrozbách. Byli schopni identifikovat i ty nejskrytější chyby a slabiny.

Komunikace s týmem Integry byla velmi agilní. Vždy jsme byli na stejné vlně a všechny termíny byly splněny, tak jak bylo domluveno.

Díky penetračním testům jsme byli schopni pro naše zákazníky zjistit vyšší garance bezpečnosti našich aplikací. Jsme si jisti, že společnost je spolehlivým partnerem pro všechny, kteří chtějí zlepšit bezpečnost svých systémů.

Petr Dvořák, CEO

Autor článku

David Pícha

David Pícha

David je u nás zodpovědný za oddělení kybernetické bezpečnosti. Ve volném čase byste ho našli na fotbalovém hřišti, v indické restauraci nebo u grafu akcií a kryptoměn.

Request for sample report of test results

Žadost o vzorovou zprávu výsledků z testu