Body leasing je snadná a efektivní cesta, jak najít specialisty z různých IT odvětví pro vaše projekty. Jde o vhodné řešení pro firmy, které nemohou anebo nechtějí najmout odborníky na dlouhodobý úvazek. V oboru máme dlouholeté zkušenosti a dokážeme pro vás najít ty správné lidi, nebo i postavit celý tým.

Naše filozofie

Výběr specialisty pro nás není jen otázkou porovnání CV na základě požadovaných parametrů. Sami software vyvíjíme, zaměstnáváme mnoho specialistů z různých oborů a přesně chápeme situaci z pohledu klienta.

Kandidáty důkladně prověřujeme a děláme s nimi pohovory, abychom měli jistotu, že vám nabídneme profesionály, kteří nejenže mají požadované dovednosti, ale také snadno zapadnou do vašeho stávajícího týmu. Upřednostňujeme kvalitu před rychlostí. S námi máte jistotu, že získáte hotového člověka, který požadovanou technologii skvěle ovládá a kterého není potřeba dodatečně zaučovat.

Dodáním vhodného kandidáta pro nás ale práce nekončí. Rádi vám pomůžeme i s nastavením procesů nebo vám budeme k dispozici formou konzultací.

Výhody body leasingu

  • Minimalizace nákladů vlastního IT oddělení
  • Výrazné snížení administrativní zátěže
  • Jednoduchý kontrakt na základě denní sazby
  • Široký výběr specializovaných expertů z různých oblastí IT
  • Know-how nejnovějších technologií (i obtížných technologií)
  • Možnost delegace odpovědnosti na IT experta
  • Výpomoc v době, kdy má společnost velké množství práce, kterou je třeba dokončit, ale kdy nemá smysl najímat zaměstnance na dlouhodobý úvazek
  • Není nutné, aby experti pracovali z kanceláře, mohou pracovat vzdáleně

Pronájem účtujeme formou služby, nevstupuje vám tedy do mzdových nákladů, a tudíž vám odpadá část administrativní zátěže i nákladů za superhrubou mzdu. Pokud jste plátci DPH, můžete si navíc faktury zanést do nákladů.

Team leasing

Na vyžádání vám dokážeme zajistit i celý tým. Máme zkušenosti se stavbou týmů pro klienty různých velikostí z různých odvětví, včetně bankovnictví a telekomunikací.