O nás

Integra je českou soukromou společností, která aktivně působí na trhu od roku 2012. Jsme lídry v oblasti zajištění kapacit IT specialistů, kybernetické bezpečnosti a vývoje SW na míru, a pomáháme našim klientům dosáhnout jejich IT cílů.

Jsme Integra

Spolupracujeme s více než 300 společnostmi, zahrnující jak mezinárodní korporace, tak inovativní start-upy. Naši klienti pocházejí z rozmanitých odvětví, včetně bankovnictví, finančnictví, pojišťovnictví, logistiky, telekomunikací, zdravotnictví a dalších sektorů. Díky naší neustálé expanzi jsme se stali jedním z nejvýznamnějších poskytovatelů služeb v oblasti informační bezpečnosti a dodávky IT specialistů.

Věříme, že základem úspěchu jsou lidé, proto dbáme na maximální profesionalitě a individuálním přístupu každého z našeho týmu.

Od roku 2012 kontinuálně rosteme

Vyznačujeme se kontinuálním růstem a zaměřujeme se na poskytování kvalitních a efektivních řešení pro naše klienty. Pokud hledáte spolehlivého partnera, který vám pomůže s IT kapacitami, kybernetickou bezpečností nebo vývojem softwaru na míru, jste na správném místě.

Naše služby

Náš tým

Employee Name

Job title

Employee Name

Job title

Employee Name

Job title

Employee Name

Job title

Naše certifikace

Vybraní technologičtí partneři

Request for sample report of test results

Žadost o vzorovou zprávu výsledků z testu