NÁPLŇ PRÁCE

  • Penetrační testování aplikací a infrastruktury dle kompletní OWASP metodiky (Budeš hledat slabiny a zranitelnosti IT systémů)
  • Práce s Kali Linuxem a pentesterskými nástroji
  • Pravidelné vzdělávání v kyberbezpečnosti
  • Práce v týmu etických hackerů

POŽADAVKY

  • Zájem o kybernetickou bezpečnost
  • Dobrá znalost - prostředí OS Windows i Linux, znalost sítí a TCP/IP
  • Základní znalost - programování, skriptování, principy vývoje webových aplikací

Výhodou je znalost metodik penetračního testování (OWASP, OSSTMM).

NA CO SE MŮŽETE TĚŠIT

  • Možnost dalšího vzdělávání, interní workshopy, získání certifikací
  • Práce na zajímavých projektech
  • Minimum byrokracie, ale zato hodně času s “vyhrnutými rukávy“
  • Home office – práce na dálku u nás funguje, ale možnost se občas potkat osobně v kanceláři je výhodou
  • Neformální a příjemná atmosféra – všichni se známe, nepotrpíme si na formality
  • HPP/IČ

DALŠÍ VÝHODY SPOLUPRÁCE S INTEGROU

  • Jsme stabilní společnost s kontinuálním růstem
  • Spolupracujeme s více než 100 tuzemskými i zahraničními firmami
  • Zakládáme si na přátelském a individuálním jednání
  • Zažijete s námi skvělé zážitky ‒ teambuildingy u moře, sportovní aktivity a další

Zaujal Vás tento projekt? Ozvěte se nám pomocí formuláře a my se s Vámi v nejbližší době spojíme!

Nahrát soubor*
Nesouhlasím aby mi Integra dávala vědět o nových projektech

Pole označena hvězdičkou (*) jsou povinná