Salesforce developer

Oblast: Vývoj SW
Technologie: Salesforce
Lokace: Praha

Popis pozice

Zefektivňujeme společnostem podnikání v oblasti marketingu, obchodu, servisních služeb a péče o zákazníky, zejména prostřednictvím implementace a rozvoje platformy Salesforce.

Dodáváme komplexní projekty pro velké společnosti, při kterých používáme kombinaci našich obchodních a IT dovedností s cílem maximálně podpořit obchodní záměr klienta.

Náplň práce

  • Řešení komplexních požadavků, včetně konfigurace a administrace Salesforce.
  • Programování převážně v technologiích Apex a LWC (ale i dalších, např. Java).
  • Návrh technického řešení.
  • Code reviews, mentoring juniorních kolegů.
  • Technické konzultace, odhady.
  • Programování (nejen) v Salesforce technologiích.

Požadujeme

  • Velmi dobrá znalost platformy Salesforce a technologií Apex, Visualforce, Aura, JavaScript/LWC, SOQL/SOSL, APIs.
  • Dobrá znalost governor limitů, administrace, security.
  • Znalost metadat a jejich XML struktury.
  • Dobrá znalost OOP a návrhových vzorů, obecně používaných vývojářských technologií a nástrojů: IDE, Git, PMD.
  • Zkušenosti s programováním mimo Salesforce, např. Java.
  • Obecná znalost ostatních běžně používaných technologií (síťové technologie a protokoly, webservices, Linux apod.).
  • Znalost Salesforce produktů a ekosystému.
  • Certifikace Platform Developer, Advanced Administrator.
  • Dobrá znalost AJ.
  • Nečekáme (i když bychom si to moc přáli), že se potkáme ve všech požadavcích na 100 %. Dáme vám prostor a maximální podporu se do této role dostat za pochodu.

Nabízíme

  • Flexibilní pracovní doba a home-office
  • Realizujeme velké komplexní dodávky a naše řešení stavíme na zelené louce.
  • Zdravá a otevřená firemní kultura je pro nás klíčová a je otisknuta do našich hodnot a etického kodexu. V dalším našem růstu nám tak dovolují zachovat si stávající flexibilitu, a přitom si udržet zdravý rozum a skvělý tým lidí.
  • Salesforce komunitu podporujeme v mnoha ohledech, např. pořádáme zdarma kurzy Salesforce administrace a programování pod záštitou naší vzdělávací organizace Women in Tech CZ, pořádáme Digital Transformation Summit, přednášíme a učíme na univerzitách.
  • Jsme společensky odpovědná firma, soustředíme se na různé CSR aktivity (ESR = Enehano Social Responsibility) a diverzitu v našich týmech.