Penetrační tester

Oblast: IT Security
Technologie: Linux Testing
Lokace: Full-Remote Praha

Allowed Type(s): .pdf, .doc, .docx

Popis pozice

Náplň práce

  • Hlavní náplní penetračního testera je hledání bezpečnostních zranitelností v aplikacích nebo infrastruktuře
  • Budeš pracovat v týmu etických expertů, kteří se v oblasti pohybují už dlouhé roky a jejich práce je i jejich koníčkem
  • Operovat budeš převážně z Kali Linuxu a jeho pentesterskými nástroji

Požadujeme

  • Praxe alespoň 12 měsíců na obdobné pozici
  • Ukončené VŠ vzdělání
  • Dobré znalosti o:
    • prostředí OS Windows i Linux
    • sítích a TCP/IP
    • o principech vývoje/provozu webových aplikací
  • Výhodou je:
    • Znalost metodik penetračního testování (OWASP, OSSTMM)
    • Vlastnění certifikace z kybernetické bezpečnosti (CEH, OSCP, CISSP nebo ekvivalentní)

Nabízíme

  • Možnost dalšího vzdělávání, interní workshopy, získání certifikací
  • Kooperace na testech na zajímavých projektech i pro globální zahraniční zákazníky
  • Minimum byrokracie, lidský a přátelský přístup
  • Flexibilní pracovní doba / home office
  • Neformální a příjemná atmosféra – nepotrpíme si na formality
  • Možnost práce na HPP nebo IČ

Další výhody spolupráce s Integrou

  • Jsme stabilní česká společnost s kontinuálním růstem
  • Spolupracujeme s více než 100 tuzemskými i zahraničními firmami
  • Zakládáme si na přátelském a individuálním jednání
  • Zažijete s námi skvělé zážitky ‒ teambuildingy v zahraničí, sportovní aktivity a další

Přihlásit se

Vrátit se zpět na volné pozice

Request for sample report of test results

Žadost o vzorovou zprávu výsledků z testu