Java vývojář – CRM

Oblast: Vývoj SW
Technologie: Java
Lokace: Praha

Popis pozice

Pro klienta z oblasti telekomunikace.

Back-end část CRM zabezpečuje aplikační (business) logiku. Používána je jak ve vlastních procesech (integrační vrstva – BFF, FE React atd.), tak v procesech aktuálně běžících jako servlet aplikace. Procesy jsou stavěny jednak nad databází a jednak dále integrací do jiných systémů (REST, SOAP, JMS atd.). Aplikace běží v oddělených vrstvách (integrační část, front-end servlety) na JBoss serverech s vlastní Oracle databází.

BFF/BSL je projekt, který implementuje mezivrstvu mezi front-endovými aplikacemi (mobilní aplikace, react …) a velkým světem back-endu, jehož součástí je více různých externích systémů. BFF vystavuje REST API, v rámci kterých zpracovává a upravuje data ze zdrojových systémů. Tato data simplifikuje do jasného výstupu pro front-end a zároveň ověřuje možnosti změn vůči všem systémovým kritériím. Projekt je postavený na MS architektuře, v rámci které rozděluje práci nad konkrétními systémovými entitami do samostatných Spring boot microservices. Aktuálně existuje přibližně 20 MSs, které jsou publikované v Azure Kubernetes.

Náplň práce

  • Rozvoj a podpora CRM aplikace
  • Příprava a práce s datovým modelem
  • Implementace aplikační logiky a jUnit testů
  • Implementace rozhraní (REST, SOAP, JMS)
  • Spolupráce s analytiky, testery a vývojáři

Požadujeme

  • Znalost Java 8/17,
  • Spring/Spring boot, Hibernate, Mockito, jUnit
  • Databáze Oracle/PostgreSQL
  • Vítána znalost REST, Swagger, SOAP/WSDL
  • Orientování v UML (Sparx EA)
  • Kubernetes
  • Technická znalost anglického jazyka (převážně písmem)

VÝHODOU:

  • Hazelcast
  • Mapstruct
  • Mockito
  • Azure portal

Nabízíme

  • Spolupráce může probíhat buď on-site v našich kancelářích na Brumlovce, nebo v módu home office
  • Příjemné pracovní prostředí, moderní prostory
  • Přátelský kolektiv