Java Developer

Popis pozice

Naším cílem je umožnit našim zákazníkům přechod na moderní digitální služby, které zjednoduší, zpřehlední a zautomatizují jejich chod. Naše řešení využívají uživatelé ve více než 187 zemích světa. V ČR působíme již přes 25 let. Jsme jeden tým a táhneme za stejný provaz. Pracujeme na zajímavých projektech pro firmy po celém světě napříč odvětvími jako bankovnictví / pojišťovnictví (Allianz), maloobchod (IKEA, C&A), průmysl (General Electric, Miele, Bosch), služby (Deutsche Telekom, Swiss Post), státní instituce (Úřad práce SRN, armáda SRN).

Náplň práce

Hledáme zkušeného Backend nebo FullStack developera do mezinárodního týmu, který vyvíjí náš nový produkt Manage SaaS. Informační systém pro řízení chodu podniku, a to se zaměřením zejména na IT oblast. V pozadí je univerzální jádro pro vývoj obecného informačního systému vlastní výroby umožňující široké možnosti přizpůsobení podle prostředí zákazníka.

V Brně, Prostějově a na několika pobočkách v Německu máme vývojové týmy pracující na našich nových produktech v Javě, Reactu a frameworku Spring Boot.

Požadujeme

  • Zkušenosti s BE programováním v Javě a Spring Bootu
  • RabbitMQ, PostgreSQL, MongoDB
  • Komunikativní angličtina

S čím pracujeme a bude fajn, když to budeš také umět:

  • Kubernetes, Docker, Helm
  • React, Typescript

Nabízíme

  • Zažiješ jedinečnou firemní kulturu, spoustu společných zážitků ve firmě i mimo. Máš rád dobrou kávu, pivo, chodíš do posilovny, hraješ deskovky, rád běháš, jezdíš na kole nebo na lyžích? My také, a společně.
  • Každoročně vyrážíme na konferenci do českého hotelového resortu, kde se setkáváme i s německými kolegy, čekají nás přednášky, teambuilding i grilovačka. Další akce jsou například lyže v Alpách, kola, vinný sklípek, setkání rodin nebo vánoční večírek, který je i pro partnery zaměstnanců.
  • Smlouvu na dobu neurčitou
  • 13. plat ve výši fixní mzdy vyplácený ve 2 polovinách (v červnu a listopadu)
  • Pružnou pracovní dobu a možnost home office
  • Příspěvek na stravování formou stravenkového paušálu 25 dní dovolené a za každé 2 odpracované roky ve firmě navíc 1 den až do výše 30 dní
  • Online výuku AJ a NJ v pracovní době
  • Aby sis mohl/a užít volno naplno, dostaneš body do Cafeterie, které můžeš mimo jiného použít třeba na volnočasové aktivity jako jsou vstupy na sportoviště nebo do kina, vzdělávání, knihy, masáže, flexi passy nebo i na penzijko, zdravotní zařízení či příspěvek na internet
  • Firemní akce (vánoční večírek i pro partnery v pěkném hotelu s přespáním, Development Conference a další teambuildingy…)
  • Firemní bezúročnou půjčku
  • Možnost zapůjčení firemního auta
  • Příjemné kanceláře, vonící káva z moderních kávovarů, zeleninové a ovocné dny…. to je prostě den u nás.

Další informace:

  • Brno nebo Prostějov, 3 dny on-site/2 dny off-site
  • HPP, 80.000 Kč – 110.000 Kč