Java Developer – Shared Digital Services

Oblast: Vývoj SW
Technologie: Java
Lokace: Praha

Allowed Type(s): .pdf, .doc, .docx

Popis pozice

Pro klienta – bankovní instituci hledáme kolegu na pozici Java Developer do týmu Shared Digital Services.

Náplň práce

  • Hledáme inovace, vymýšlíme řešení, diskutujeme řešení s kolegy, odhadujeme náklady, píšeme JAVA a KOTLIN aplikace.
  • Od jednoduchých až po komplexní tasky, pokaždé něco nového.
  • Nestavíme raketu ani atomovou elektrárnu. Zjednodušujeme obyčejné věci, a to nás baví.

Požadujeme

  • Efektivní komunikace s kolegy včetně externích dodavatelů
  • Schopnosti řešit složitější technické problémy
  • Orientace v architektuře back-end systémů (principy, technologie)
  • Java a Kotlin
  • Analytického myšlení, schopnosti rychle se učit, flexibility
  • Zodpovědnosti
  • Znalosti anglického jazyka na úrovni práce s odborným textem

Nabízíme

  • spolupráce na HPP
  • 5 týdnů dovolené, 5 sick days a další 2 care days
  • Roční bonus ve výši až 16 % z Vaší roční mzdy
  • MultiSport karta
  • Zvýhodněné produkty a finanční služby
  • E-stravenky v hodnotě 170 Kč na den, které využijete v restauracích i obchodech
  • Přispěvek na životko (až 1 000 Kč za měsíc) a penzijko (až 3 % ze mzdy měsíčně)
  • 8 100 bodů ročně do cafeterie
  • Pružná pracovní doba a home office

Další výhody spolupráce s Integrou

Request for sample report of test results

Žadost o vzorovou zprávu výsledků z testu