IT/business analytik

Allowed Type(s): .pdf, .doc, .docx

Popis pozice

Pozice pro klienta – bankovní instituci působící na českém a slovenském trhu finančních služeb. Specializuje se na bankovní služby pro fyzické osoby a
podnikatelské subjekty.

Náplň práce

  • Detailizace požadavků
  • Tvorba detailní funkční specifikace
  • Návrh logického datového modelu
  • Návrh grafického uživatelského rozhraní
  • Prezentace navrženého řešení vývojovému týmu, zadavateli i ostatní členům analytického týmu
  • Podpora vývojového týmu v průběhu vývoje a testů
  • Podpora akceptačních testů
  • Aktualizace dokumentace systémů
  • Komunikace s členy vývojového týmu a uživateli

Požadujeme

  • Znalost specifikace systémových i business požadavků
  • Znalost UML – minimálně pro logický návrh aplikací
  • Zkušenosti s logickým návrhem aplikací – min.3 roky
  • Znalost oblasti Financí výhodou
  • Znalost nástrojů v oblasti aplikační integrace ESB
  • Zkušenosti s EA
  • Znalost oblasti poskytování hypotečních úvěrů a stavebního spoření výhodou
  • Znalost tvorby a využití SQL dotazů a čtení SQL kódu
  • Znalost datového modelování
  • Znalost VB scriptu, Java scriptu, Unix shell scriptu výhodou
  • Znalost Java (alespoň základní), HTML, XML výhodou
  • Spolehlivost, zodpovědnost, cílevědomost, logické myšlení
  • Schopnost práce v týmu i na samostatných úkolech
  • Schopnost prezentace navržených změn
  • Pouze dlouhodobá spolupráce

Nabízíme

  • Stabilní spolupráce v perspektivním oboru
  • Zajímavou a kreativní práci v přátelském kolektivu
  • Podnětné pracovní prostředí
  • Možnosti osobního, odborného růstu
  • Moderní pracovní prostředí s dobrou dopravní dostupností

Další výhody spolupráce s Integrou

Request for sample report of test results

Žadost o vzorovou zprávu výsledků z testu