IT Analytik – EA

Mzda: 120.000 Kč - 160.000 Kč
Oblast: Analýza
Technologie: Enterprise Architect
Lokace: Praha

Allowed Type(s): .pdf, .doc, .docx

Popis pozice

Pro klienta – americký nadnárodní poskytovatel služeb infrastruktury informačních technologií, který navrhuje, staví, spravuje a vyvíjí rozsáhlé informační systémy.

Náplň práce

  • Analytický a technický design řešení nových rozvojových požadavků domén různých bankovních produktů
    • celkový detailní design řešení
    • design interfejsů/rozhraní jednotlivých artefaktů (Class model requestu, response, event payloadu, atd. pro potřeby Generování a další automatizace) v EA
    • design logiky (behavior) artefaktů – hlavně formou Activity diagramů, vč. mapování dat mezi modely, kompenzačních toků, postupů pro zpracování chyb, atp
  • Práce s relační DB (Oracle)
    • kontrola dat
    • návrh migračních DB postupů (skriptů)
    • návrh opravných DB postupů (skriptů)
  • Spolupráce
    • spolupráce s architektem (určuje high-level design celého řešení)
    • spolupráce s DEV a TEST týmem (u dodávky)
  • Koordinace dodávky
    • dekompozice návrhu pro DEV a TEST s ohledem na optimalizaci rozdělení prací a časování dodávky
    • konzultační podpora u deploymentu (časování a závislosti, postupy)
    • komunikace se zadavatelem v rámci celého vývojového procesu, podpora u řešení chyb

Požadujeme

  • Orientace v architekturních/integračních konceptech (DDD, SOAP služby, REST služby, Commandy, Eventy (MessageQueueing), sync/async komunikace, transakční zpracování, atp.)
  • Zkušenosti s EA alespoň na úrovni mediora (ideálně seniora)
  • Schopnost abstraktního myšlení, generický přístup k designu částí projektu
  • Pečlivost, smysl pro detail

Nabízíme

  • Stabilní spolupráce na dlouhodobém projektu
  • Samostatnou, zajímavou a kreativní práci v přátelském kolek

Další výhody spolupráce s Integrou

Request for sample report of test results

Žadost o vzorovou zprávu výsledků z testu