C++ Developer

Oblast: Vývoj SW
Technologie: C++
Lokace: Olomouc Zlín

Popis pozice

Pro klienta s projekty z oblasti věda a technika.

Náplň práce

Projekty, které realizujeme s plnou důvěrou našich zákazníků, slouží lidem z nejrůznějších světových koutů. Jako třeba Centrios: systém na bázi elektronového mikroskopu nebo MAPS. Tím, čím jsou pro svět Google Maps, tím jsou pro mikroskopii Thermo Fisher MAPS. I ohromné zvětšení, které elektronové mikroskopy umožňují (více než 1 milion krát), by bylo k ničemu, kdybychom neznali kontext.

Požadujeme

  • zkušenosti s C++ vývojem 4+ let

Další technologie, které používáme:: C#, Java, Python, Rust, TypeScript, React, Angular, Vue.js, Node.js, SQL a další, to vše na backendu, frontendu nebo desktopových, mobilních či embedded aplikacích.

Nabízíme

  • Máme rádi neformální atmosféru v kolektivu pohodových lidí, kde se všichni známe a tykáme si.
  • Najdeš u nás kompetentního vedoucího, který tě respektuje a podpoří tě v dalším růstu. Své team leadery
    vychováváme z kolegů.
  • Nabídneme ti odpovídající finanční ohodnocení, které roste s tebou.
  • Benefity: Flexibilní pracovní doba, 5 týdnů dovolené + 2 sick days, home office, roční odměny, stravenky, firemní jóga, masáže, sportovní aktivity, knihovna, workshopy a mnoho dalšího