Business Analytik

Allowed Type(s): .pdf, .doc, .docx

Popis pozice

Přidejte se k lídrům v telekomunikacích a technologiích!

Nabízíme unikátní příležitost pro zkušené Business Analytiky, kteří se chtějí podílet na rozvoji a udržování špičkových telekomunikačních služeb. Jsme hnací silou inovací a kvality v oboru, a to díky spojení tradičních a nejmodernějších technologií.

Náplň práce

Do týmu, jehož úkolem je realizovat rozsáhlý integrační projekt s těžištěm v doméně SAP, hledáme Senior Business Analytika, který bude hrát klíčovou roli v řízení a zastřešení oblasti business analýzy po celou dobu životního cyklu projektu.

  • Spolupráce na business zadání pro výběrové řízení na implementačního partnera;
  • Spolupráce s business vlastníky při přípravě funkčních a nefunkčních požadavků, analýza požadovaných reportů za svěřenou oblast;
  • Příprava a vedení workshopů s business vlastníky a implementačním partnerem ve všech fázích projektu (FIT GAP analýza, solution design, implementace, UAT);
  • Průběžnou údržbu procesních flow, procesní map a business požadavků v aplikacích, jako jsou JIRA, EA (Enterprise Architect) a SAP Solution Manager (ALM);
  • Zajištění korektního průběhu životního cyklu souvisejících dokumentů v rámci projektu;
  • Tvorbu business části zadání pro případné Change Requesty, které vzniknou během průběhu projektu;
  • Tvorbu dopadových analýz týkajících se zákaznického vývoje ve srovnání se standardní funkcionalitou;
  • Příprava, komunikování změn a zajištění adopce businessem v to-be procesech;
  • Komunikace s uživateli, systémovými analytiky, architekty atd.;
  • Spolupráce na přípravě a údržbě harmonogramu projektu;
  • Monitoring rizik, příprava reportingu ve všech fázích projektu.

Požadujeme

  • Minimálně 5 let praktických zkušeností v oblasti business/ procesní analýzy s důrazem na metodické a obsahové zastřešení Business zadání v rámci implementačních projektů;
  • Zkušenost s prací v nástrojích v JIRA, EA (SAP Solution Manager (ALM) výhodou nikoli podmínkou);
  • Analytické myšlení, cit pro detail a strukturovanost, preciznost;
  • Komunikační dovednosti pro efektivní komunikaci se zúčastněnými stranami, jasné vyjádření myšlenek a schopnost naslouchat ostatním;
  • Zkušenost s přípravou a vedením workshopů s větším počtem účastníků;
  • Dovednost v plánování a řízení času;
  • Schopnost adaptace na změny a rychlý vývoj situace;
  • Znalost účetních, daňových procesů a reportingu nutností.
  • Český a Anglický jazyk.

Nabízíme

  • Moderní kanceláře
  • Agilní prostředí
  • Přátelský kolektiv

Další informace:

  • Praha – Full on-site
  • IČO, 8000Kč/MD rate

Další výhody spolupráce s Integrou

Request for sample report of test results

Žadost o vzorovou zprávu výsledků z testu