AI FullStack Developer

Oblast: Vývoj SW
Technologie: AI Node.JS React
Lokace: Praha

Popis pozice

Do týmu virtuálních asistentů zabývajícího se tvorbou chatbotů a voicebotů pro zákazníky a zaměstnance České Spořitelny hledáme zkušeného Javascript vývojáře. Náš tým vyvíjí a provozuje několik chatbotů s velmi širokým záběrem témat, vytváříme voiceboty pro různá oddělení v rámci České Spořitelny.

Našim cílem je budovat modulární platformu, která může být na jedné straně integrována do různých FE kanálů, jako je Facebook, whattsap, web, mobilních aplikací, a na druhé straně s konverzačními/AI řešeními. Platforma aktuálně běží na několika cloudových platformách: Azure AKS, Openshift, AWS EKS. Odbavujeme stovky tisíc konverzací měsíčně.

Náplň práce

Podílet se na návrhu řešení nových funkcionalit.

  • Podílet se na rozvoji frontend části našich chatbotů.
  • Vyvíjet backendové komponenty našeho frameworku.
  • Navrhovat a vyvíjet naše API.
  • Navrhovat moderní vysoce dostupné backendové služby

Náš tech stack:

  • JavaScript / TypeScript
  • HTTP / WebSocket
  • Node.js, Express.js, Ts.ED
  • MS SQL / Postgres / Redis
  • React / Handlebars.js
  • CSS / SCSS / Material UI
  • Docker / Kubernetes / Helm charts
  • Azure, AWS
  • Git / GitHub
  • OpenAI / ChatGPT

Požadujeme

  • Minimálně 3 roky zkušeností s vývojem v JavaScriptu, 80% Node.JS a 20% React.
  • Osvědčené zkušenosti s React
  • Znalost Node.js a souvisejících frameworků.
  • Znalost nasazování v cloudových prostředích.
  • Být schopen pracovat jako součást vývojového týmu.
  • Znalost principů agilního vývoje.
  • Ochota učit se novým věcem, objevovat nové výzvy a získávat nové zkušenosti.
  • Analytické myšlení.
  • Čeština a angličtina na komunikační úrovni.

Nabízíme

  • Neformální prostředí
  • Tým příjemných a profesionálních kolegů a kolegyň
  • Zázemí stabilní a silné společnosi a
  • Práce na prestižním projektu pro jeden z největších bankovních domů v ČR