Integra IT agent

Víme, že IT odborníci jsou vytížení a nebaví je číst amatérské poptávky od různých firem, a proto jsme se rozhodli poskytovat službu osobního IT Agenta.

Každý úspěšný umělec či sportovec má svého agenta, tak proč né i vy?

Naše služba je zdarma, k ničemu se nezavazujete.

Spolupracujeme s nejzajímavějšími firmami nejen na českém trhu, díky kterým ti dokážeme poskytnout skvělé příležitosti.

Jak to funguje?

  • Vyplň nám formulář níže
  • Přiřadíme ti konkrétního parťáka z Integra teamu
  • Zjistíme, jaké tě baví projekty a v jakých technologiích se chceš rozvíjet
  • Zašleme ti projekty, které odpovídají tvým představám a zkušenostem
  • Domluvíme ti pohovor, na který tě i připravíme
  • Vyjednáme výhodné podmínky a domluvíme termín nástupu
2022-10-12 09_58_38-Návrh bez názvu – Infografika

Začínáme! (extra nefinanční benefity od Integry)

  • Vážíme si každého zaměstnance a kontraktora proto pořádáme pravidelně neformální večírky a další společenské akce pro celou naší komunitu
  • Poskytujeme účetní a právní služby, multisport kartu a další benefity
  • Garantujeme včasné placení, jsme spolehlivá a stabilní společnost  
  • S našimi kontraktory zůstáváme po celou dobu jejich kariéry 

Vyplň krátký dotazník, ať se můžeme dát do práce 

Osobní agent se s vámi spojí do 24 hodin

Reference

Reference našich odborníků, kterým jsme pomohli najít projekty dle jejich představ.

Ladislav Pařížský

.NET Developer

S Integrou jsem při nástupu k subjektu řešil změnu oprávněného subjektu z důvodů nepřesných informací. Mělo se programovat, a nakonec to byl jen support. Obával jsem se nutnosti, co nejrychlejší změny. Musel jsem hledat i na vlastní pěst. Nakonec jsem si Integru zvolil pro rychlé a otevřené jednání a komunikaci. Spoluprací s Integrou jsem získal pocit jistoty zajímavé práce a v případě nutnosti její změny rychlost a možnosti.

Jiří Dusil

IT kontraktor

Po návratu ze zahraničí jsem začal hledat práci v České republice. Byl jsem osloven firmou Integra Czech Republic, že pro mě mají pracovní nabídku. Nabídku jsme nejprve probrali telefonicky, následně na osobní schůzce. Nabídka byla zajímavá, tak jsme se domluvili na pohovoru, kde jsem uspěl. Už 2 roky pracuji jako kontraktor u nadnárodní IT firmy. Ze začátku jsem měl obavy, jak budu zvládat zpracování účetních dokladů, vedení knihy jízd, zpracovávání faktur apod. Se vším mi pomohla Integra, konkrétně paní Adámková, které tímto velice děkuji. Jako kontraktor jsem se naučil větší samostatnosti a sebevzdělání – nejen v pracovních záležitostech. Jsem rád, že jsem si vybral Integru.

Filip Januš

.NET/Angular Developer

V práci jsem řešil malou mzdu a přibývající nepříjemnosti z vedení. Potřeboval jsem co nejrychleji najít práci. Kontaktoval jsem i přímo zaměstnavatele, kteří zrovna nebyli u Integry v nabídce. Obával jsem se práce na IČO i práce přes „prostředníka“. Integra mi našla zajímavou nabídku, kterou jsem rád přijal (i když první nabídka chybou cílového zaměstnavatele nevyšla, Integra mi ihned poskytla zázemí a všichni se urychleně snažili abych ze situace vyvázl s co nejmenšími strastmi). Získal jsem zkušenosti ohledně práce na IČO, díky tomu i relativní volnost pro plánování osobního volna a vědomí, že je pohodlnější nechat si zaměstnavatele najít a sám už dorazit jen ve správný čas na správné místo.

Matyáš P.

React Developer

Rok 2019 pro mě znamenal můj první velký projekt, zároveň pak propojení práce programátora se školou a za těchto podmínek sjednaná spolupráce s Integrou. Z pracovního pohledu jsem stresoval nejvíc ohledně mé pozice Juniora v projektech, které mě neustále dostávali mimo mojí komfortní zónu, což ale mělo za následek i mé zlepšení, za což jsem ve finále moc rád. Integru jsem si vybral hlavně kvůli mé situaci se školou, nechtěl jsem přijít o super zázemí a kolektiv v Integře a zároveň jsem chtěl ještě studovat. Kolegové v Integře se opravdu starají o to, aby naše spolupráce fungovala, a já si myslím, že funguje. Je to moje mateřská loď a zatím bych neměnil. Od Integry jsem z pozice Juniorního programátora dostal šíleně moc. Přístup k úžasným projektům, zdravou motivaci k tomu se posouvat dál a neustále čerpat nové a nové vědomosti. Vděčím tak Jirkovi a celému Integra týmu vřelé díky a pečlivě se snažím abych to maximálně využil.