Outsourcing IT specialistů

Body leasing IT specialistů je snadná a efektivní cesta, jak najít specialisty z různých IT odvětví pro vaše projekty. Jde o vhodné řešení pro firmy, které nemohou anebo nechtějí najmout odborníky na dlouhodobý úvazek. V oboru máme dlouholeté zkušenosti a dokážeme pro vás najít ty správné lidi, nebo i postavit celý tým. 

Proč právě my

Body leasingem se zabýváme již od roku 2012. Od té doby se počty spokojených klientů a IT specialistů kontinuálně zvyšují. Dlouhodobě s námi spolupracují společnosti jako Avast, TietoEvry, IBM a další.  

 

Naše obchodní oddělení.

Co děláme

Najdeme vám šikovné lidi z oblasti IT. Jsme schopni vám dodat vývojáře, databázové specialisty, IT analytiky, testery, consultanty a mnoho dalších. 

Ať už potřebujete specialistu na projekt na IČO či HPP, remote či onsite, juniory, mediory či seniory v České republice nebo na Slovensku, jsme tím správným partnerem pro vyplnění vašich prázdných židlí.

Dokážeme zajistit i celý tým formou team leasingu. Máme zkušenosti se stavbou týmů pro klienty různých velikostí a odvětví (bankovnictví, telekomunikace, energy, logistika…). 

Jak to děláme

Obrovskou výhodou je, že software sami vyvíjíme, a tak se dokážeme vcítit do role klienta a dodat kandidáta podle jeho představ, případně mu poradit. 

Výběr specialisty tak pro nás není jen porovnávání CV na základě zadaných parametrů. Po důkladné selekci přichází dvojí až trojí prověření každého kandidáta, abychom měli jistotu, že vám nabídneme profesionály, kteří nejenže mají požadované dovednosti, ale také snadno zapadnou do stávajícího týmu a pomohou vám ke splnění vašich cílů. 

Vždy upřednostňujeme kvalitu nad kvantitou.  

Naše služby v kostce

Co je body leasing

Body leasing je jednou z nejoblíbenějších metod outsourcingu pro společnosti, které pracují s menšími i většími týmy v oblasti vývoje softwaruMůžete si dočasně pronajmout jednotlivé IT specialisty či celý tým. Jedná se o efektivní cestu zajištění dostatečného množství kvalitních profesionálů z různých odvětví IT a funguje z pravidla v režimu Time and Material, což znamená, že si klient účtuje za hodinu/týden/měsíc a je odpovědný za řízení týmu a za výsledky práce.  

Pro koho je body leasing určen

Body leasing je vhodné řešení pro společnosti, které nemohou nebo nechtějí zaměstnat odborníky na dlouhodobý úvazek, ať už z personálních důvodů nebo z časového stanoviska daného úkolu. Naše společnost má s body leasingem dlouholeté zkušenosti a dokáže pro vás najít ty pravé odborníky, případně z nich sestavit celý tým.

Výhody body leasingu

  • Minimalizace nákladů vlastního IT oddělení 
  • Výrazné snížení administrativní zátěže 
  • Jednoduchý kontrakt na základě denní sazby 
  • Široký výběr specializovaných expertů z různých oblastí IT 
  • Know-how nejnovějších technologií  
  • Možnost delegace odpovědnosti na IT experta 

Flexibilita

Celkově s jedná se o velmi flexibilní řešení, protože nového pracovníka získáte prakticky ze dne na den. 

Díky tomu, že outsourcing účtujeme formou služby, nevstupuje vám do mzdových nákladů a vám tím odpadá část administrativní zátěže a nákladů na super hrubou mzdu. Pokud jste plátci DPH, můžete si navíc faktury zavést do nákladů. 

Agenturní činnost (HPP)

Od roku 2017 máme agenturní licenci a dokážeme vám tak zajistit jednotlivce i celý tým, které potřebujete na hlavní pracovní poměr. Máme zkušenosti se stavbou týmů pro klienty různých velikostí z různých odvětví, včetně bankovnictví a telekomunikací. 

Náš recruitment tým.

Kontaktujte nás

 Pokud máte jakékoliv otázky, neváhejte se s námi spojit kontaktním formulářem, nebo se s vámi rádi potkáme 

v našich kancelářích v Praze, Brně a Bratislavě.