Outsourcing IT specialistů

Co děláme?

Outsourcing IT specialistů je snadná a efektivní cesta, jak najít specialisty z různých IT odvětví pro vaše projekty, ať už se jedná o dlouhodobou spolupráci nebo jednorázový projekt. V oboru máme dlouholeté zkušenosti a dokážeme pro vás najít ty správné lidi, nebo i postavit celý tým.

Naše obchodní oddělení.

Zvažujete IT outsourcing?

Ozvěte se nám telefonicky nebo emailem. Rádi s Vámi probereme detaily a nastíníme případnou spolupráci.

Výhody outsourcingu formou body leasingu

  • Minimalizace nákladů vlastního IT oddělení ve formě úspory mzdových nákladů na zaměstnance
  • Účtování ve formě služby
  • Výrazné snížení administrativní zátěže ve srovnání se zaměstnanci
  • Jednoduchý kontrakt na základě denní sazby

Jak to děláme

Obrovskou výhodou je, že software sami vyvíjíme, a tak se dokážeme vcítit do role klienta a dodat kandidáta podle jeho představ, případně mu poradit. 

Ve výběru toho správného člověka se zaměřujeme na kvalitu. Specialista u nás prochází více fázemi prověření, abychom měli jistotu, že pro Váš projekt je relevantní.

Body leasing

Body leasing je jednou z nejoblíbenějších metod outsourcingu pro společnosti, které pracují s menšími i většími týmy v oblasti vývoje softwaruMůžete si dočasně pronajmout jednotlivé IT specialisty či celý tým. Jedná se o efektivní cestu zajištění dostatečného množství kvalitních profesionálů z různých odvětví IT a funguje z pravidla v režimu Time and Material, což znamená, že si klient účtuje za hodinu/týden/měsíc a je odpovědný za řízení týmu a za výsledky práce.  

Agenturní činnost (HPP)

Od roku 2017 máme agenturní licenci a dokážeme vám tak zajistit jednotlivce i celý tým, které potřebujete na hlavní pracovní poměr. Máme zkušenosti se stavbou týmů pro klienty různých velikostí z různých odvětví, včetně bankovnictví a telekomunikací. 

Kontaktujte nás

 Pokud máte jakékoliv otázky, neváhejte se s námi spojit kontaktním formulářem, nebo se s vámi rádi potkáme 

v našich kancelářích v Praze, Brně a Bratislavě.