Outsourcing IT specialistů

Outsourcing IT specialistů je snadná a efektivní cesta, jak najít specialisty z různých IT odvětví pro vaše projekty, ať už se jedná o dlouhodobou spolupráci nebo jednorázový projekt. V oboru máme dlouholeté zkušenosti a dokážeme pro vás najít ty správné lidi, nebo i postavit celý tým.

Výhody outsourcingu

Minimalizace nákladů vlastního IT oddělení ve formě úspory mzdových nákladů na zaměstnance

Účtování ve formě služby

Výrazné snížení administrativní zátěže ve srovnání se zaměstnanci

Jednoduchý kontrakt na základě denní sazby

Integra Brno

Jak to děláme

Obrovskou výhodou je, že software sami vyvíjíme, a tak se dokážeme vcítit do role klienta a dodat kandidáta podle jeho představ, případně mu poradit.

Ve výběru toho správného člověka se zaměřujeme na kvalitu. Specialista u nás prochází více fázemi prověření, abychom měli jistotu, že pro váš projekt je relevantní.

Body leasing

Body leasing je jednou z nejoblíbenějších metod outsourcingu pro společnosti, které pracují s menšími i většími týmy v oblasti vývoje softwaru. Můžete si dočasně pronajmout jednotlivé IT specialisty či celý tým. Jedná se o efektivní cestu zajištění dostatečného množství kvalitních profesionálů z různých odvětví IT a funguje z pravidla v režimu Time and Material, což znamená, že si klient účtuje za hodinu/týden/měsíc a je odpovědný za řízení týmu a za výsledky práce.

Praha Integra

Agenturní činnost

Od roku 2017 máme agenturní licenci a dokážeme vám tak zajistit jednotlivce i celý tým, které potřebujete na hlavní pracovní poměr. Máme zkušenosti se stavbou týmů pro klienty různých velikostí z různých odvětví, včetně bankovnictví a telekomunikací.

Dostupní IT specialisté

Máme dostupných více než 200 specialistů, jejich online seznam naleznete na naší webové stránce www.kontraktori.it.

Request for sample report of test results

Žadost o vzorovou zprávu výsledků z testu