Experti na body shop & cyber security

Strategický partner pro Vaše IT

Specializujeme se na zajištění kapacit IT specialistů, penetrační testování, školení kybernetické bezpečnosti a vývoj software na míru. Naším cílem je poskytovat co nejlepší možné řešení s individuálním přístupem a nejvyšší kvalitou.

0

mil Kč obrat za rok 2022

0

kontraktovaných specialistů

0

let kontinuálního růstu

0

kritických zranitelností odhaleno v roce 2022

Outsourcing Expert

Integra se specializuje na outsourcing IT specialistů v podobě bodyshopu nebo contractingu. Náš velký tým vám umožní rychle a snadno najít vhodné kandidáty.

Naši odborníci disponují rozsáhlými zkušenostmi a jsou k dispozici jak pro krátkodobé, tak i pro dlouhodobé projekty. 

Nejčastěji nabízíme odborníky na pozice Java, .NET, React, DevOps a IT analytiků z našeho technologického stacku, kteří jsou nejčastěji využíváni našimi klienty.

Skupina vysoce kvalifikovaných odborníků

Penetrační testy

Penetrační testy jsou testy bezpečnosti, které simulují útoky hackerů na informační systémy, s cílem identifikovat a odstranit bezpečnostní slabiny a minimalizovat tím riziko úniku dat.


Zobrazit více →

Hledáte práci?

Vyhledáváte nové výzvy v IT oboru? Podívejte se na aktuální pracovní příležitosti na našem kariérním webu. Hledáme talenty s různými zkušenostmi a dovednostmi pro rozmanité projekty.Zobrazit více →

Vývoj SW na míru

Vývoj software na míru je klíčový pro úspěšné podnikání v digitální éře. Naše společnost nabízí inovativní a efektivní řešení přizpůsobené specifickým potřebám vaší firmy.


Zobrazit více →

Begin Career in IT

Lorem ipsum dolor sit amet consectetur. Viverra ultrices eget leo nunc. Eu in venenatis id urna in platea ornare. Justo aliquam purus rhoncus non tincidunt. Sit pulvinar eget ultrices porta. Feugiat a aliquet vulputate pellentesque a interdum a aenean. Nam diam quam vestibulum eget nibh ac. Ullamcorper vulputate habitasse erat porttitor nulla mauris lorem aliquet. Adipiscing dolor magna turpis lacinia purus nibh mattis.

Request for sample report of test results

Žadost o vzorovou zprávu výsledků z testu