Experti na body shop & cyber security

Strategický partner pro Vaše IT

Specializujeme se na zajištění kapacit IT specialistů, penetrační testování, školení kybernetické bezpečnosti a vývoj software na míru. Naším cílem je poskytovat co nejlepší možné řešení s individuálním přístupem a nejvyšší kvalitou.

0

mil Kč obrat za rok 2023

0

kontraktovaných specialistů

0

let kontinuálního růstu

0

kritických zranitelností odhaleno v roce 2023

ZÍSKALI JSME DŮVĚRU JIŽ VÍCE NEŽ 300 KLIENTŮ

Contracting IT specialistů

Integra Czech Republic se specializuje na outsourcing IT specialistů v podobě bodyshopu nebo contractingu. Náš velký tým vám umožní rychle a snadno najít vhodné kandidáty.

Naši odborníci disponují rozsáhlými zkušenostmi a jsou k dispozici jak pro krátkodobé, tak i pro dlouhodobé projekty. 

V našem technologickém stacku máme nejčastěji odborníky s kompetencemi jako jsou: Java, .NET, React, DevOps, IT Analýza nebo SW testing.

Naše profesionální služby

Penetrační testy

Naše oddělení kybernetické bezpečnosti zajišťuje pro klienty penetrační testy, které simulují útoky hackerů s cílem identifikovat a odstranit bezpečnostní slabiny.


Zobrazit více →

Vývoj SW na míru

Vývoj software na míru je klíčový pro úspěšné podnikání v digitální éře. Naše společnost nabízí inovativní a efektivní řešení přizpůsobené specifickým potřebám vaší firmy.


Zobrazit více →

Kariérní boost

Vyhledáváte nové výzvy v IT oboru? Podívejte se na pracovní příležitosti na našem kariérním webu. Hledáme talenty s různými zkušenostmi a dovednostmi pro rozmanité projekty.Zobrazit více →

Request for sample report of test results

Žadost o vzorovou zprávu výsledků z testu